Sadabad

حضور اوریمان در برنامه‌های ویژه هفته کودک در کاخ سعدآباد

برنامه‌های ویژه هفته ملی کودک که از دوشنبه چهاردهم مهر ماه در کشور برپا شده است قرار است از امروز (سه شنبه) در حوزه میراث فرهنگی و با شعار «کودک، دوستی، میراث فرهنگی» تا ۲۰ مهرماه ادامه داشته باشد.

بازدید رایگان از تمامی موزه‌های کشور به همراه نمایش فیلم و بازدید از عروسک‌های شهر موش‌ها در کاخ سعدآباد تهران نیز از برنامه‌های هفته کودک و میراث فرهنگی است.

موزه صلح، موزه علوم و فناوری، موزه و کتابخانه مجلس شورای اسلامی، ۳پژوهشکده مرمت آثار تاریخی، مردم‌شناسی و باستان‌شناسی، مؤسسه تاریخ ادبیات کودکان، دفتر ثبت میراث ناملموس، بخش موزه‌ای دانشگاه تهران، انجمن مجموعه‌داران خصوصی، یونیسف و چند مؤسسه خصوصی در برگزاری هفته کودک و میراث فرهنگی حضور دارند. مرکز تخصصی اوریگامی اوریمان نیز در جشنواره با حضور در کاخ سعدآباد به آموزش علم هنر اوریگامی می پردازد.

علاقمندان به اوریگامی می توانند از غرفه اوریمان در کاخ موزه سعدآباد بازدید کرده و از بسته های آموزشی اوریگامی و کاغذهای مخصوص ساخت اوریگامی بهره مند گردند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>